Vzorky látok

výber poťahovej látky

Čalúnnictvo Pohoda vám ponúka pestrú škálu poťahových látok, podľa potrieb zákazníka. Komfort, atraktívne farby, ľahká údržba či vysoká trvácnosť. Čalúnenie v domácnosti s malými deťmi a zvieratkami sa pravdepodobne nebude zhodovať s čalúnením potrebným pre zdravotnícke zariadenia či zasadaciu miestnosť. 

Na trhu existuje množstvo poťahových látok rôzneho materiálu, farieb, odolnosti voči opotrebovaniu, „žmolkovaniu“ či usadzovaniu nečistôt.

Pozrite sa na vzorky niektorých poťahových látok, ktoré vám čalúnnictvo Pohoda ponúka, s ktorými prečalúnime váš obľúbený nábytok.

Zero spot

Spoľahlivá a praktická poťahová látka, spĺňajúca požiadavky mestského spôsobu života. Zreteľná farebnosť, jednoduchosť čistenia a vysoká odolnosť behom používania.

D.O.C.

Jedinečná látka spájajúca v sebe neopakovateľný taliansky vkus s modernými textilnými technológiami, vypracovaná najlepšími taliasnkými odborníkmi.

Queen

Poťahovou látkou Queen od firmy Sabrela môžete zvýrazniť eleganciu vášho starožitného nábytku. Samozrejme je vhodné dbať na údržbu exkluzívneho čalúnenia.

Froca

Kolekcia štýlových poťahových látok od spoločnosti Sabrela oživia váš interiér. Vyberte si z množstva látok.

Top textil

Najmodernejšie kolekcie tkanín a pletených poťahov s vlastnosťami, ktoré uľahčujú každodennú údržbu

Dekorácia

Laná, stuhy a strapce sa môžu používať na konečnú úpravu nábytku, ako aj na vytváranie štýlových výrobkov.

Množstvo ďalších poťahových látok, ktoré si môžete vybrať na prečalúnenie vášho obľúbeného nábytku, či už sedacích súprav, stoličiek, rohových lavíc a postelí, si môžete ohmatať, vďaka u nás dostupných vzorkovníkov.