zero spot

ITALVELLUTI

FAREBNÁ ZRETEĽNOSŤ, JEDNODUCHOSŤ ČISTENIA A VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Poťahová látka ZERO SPOT od talianskej spoločnosti ITALVELLUTI je určená pre zákazníkov oceňujúcich  zreteľnú farebnosť, jednoduchosť čistenia a vysokú odolnosť počas používania. Jedná sa o spoľahlivú a praktickú látku, ktorá splňuje požiadavky mestského spôsobu života. Štýlu, v ktorom nie je miesto na čas ani kompromis.

ZERO SPOT je zmesou dvoch druhou polyesterových vláken. Žinilkové vlákna prepletajú charakteristické rovné vlákna s neobvyklým leskom. Takáto kombinácia spôsobuje, že látka získava neobvyklú hĺbku – trojrozmernosť. Okrem toho svetlo, ktoré sa odráža vnútri látky spôsobuje, že sa ich farebnosť stáva výraznejšia a sýta. Tým vzniká veľká paleta možnosti pre jej aranžovanie a bez pochyb splňuje estetické očakávania zákazníkov s konzervatívnym prístupom a taktiež zákazníkom, ktorí sa neboja kombinovať farby.

ZERO SPOT nemá iba vlastnosti estetického charakteru. Ide taktiež o pokročilú technológiu, ktorá zlepšuje úžitkovú hodnotu látky. V laboratóriách spoločnosti ITALVELLUTI bol vyvinutý výnimočný systém ochrany proti zašpineniu „Zero Spot system„. Zhoda názvu vyplýva zo skutočnosti, že práve v tejto látke bol tento systém použitý po prvý krát. Systém zabezpečuje ochranu voči mokrému aj suchému zašpineniu. Na odstránenie väčšiny špiny vám postačí papierový obrúsok alebo vlhká hubka. Ak máte možnosť látku z nábytku zvliecť, tak najjednoduchším spôsobom je vyprať ju v práčke alebo chemickej čistiarni. S ohľadom na ekológiu a úsporu energie je možné tuto látku prať pri veľmi nízkych teplotách, dokonca aj pod 30 stupňov Celzia, pričom výsledok bude stále výborný. Použitie tohto systému neobmedzuje prúdenie vzduchu , čo má veľký vplyv na komfort pri užívaní nábytku.

Taktiež nesmieme zabudnúť na vysoké technické parametre látky. Výsledok testu martindale, ktorý činí 70 000 cyklov, spolu s úžitkovými vlastnosťami a širokou paletou farieb umožňujúci použitie látky ZERO SPOT nie len v súkromných interiéroch ale taktiež vo verejných priestoroch. 

Vzorky